Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Würth Elektronik |
| Series | WE-WPCC |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Function | Transmitter |
| Type | 3 Coil, 1 Layer |
| Inductance | 11.3µH |
| Tolerance | ±10% |
| DC Resistance (DCR) | 83mOhm Max |
| Q @ Freq | 150 @ 125kHz, 145 @ 125kHz |
| Current Rating (Amps) | 8.5A |
| Current – Saturation (Isat) | 24A |
| Frequency – Self Resonant | 10MHz |
| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Size / Dimension | 4.29″ L x 2.20″ W x 0.20″ H (109.0mm x 56.0mm x 5.2mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.