Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Würth Elektronik |
| Series | WE-CMBNC |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Power Line |
| Number of Lines | 2 |
| Inductance @ Frequency | 9 mH @ 10 kHz |
| Current Rating (Max) | 5A |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 32mOhm |
| Voltage Rating – DC | – |
| Voltage Rating – AC | 300V |
| Operating Temperature | -55° C ~ 125°C |
| Ratings | – |
| Approval Agency | – |
| Features | Nanocrystalline Core |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.906″ L x 0.531″ W (23.00mm x 13.50mm) |
| Height (Max) | 1.024″ (26.00mm) |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.