Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Würth Elektronik |
| Series | WE-XHMI |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Material – Core | Metal Composite |
| Inductance | 10 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 5.8 A |
| Current – Saturation (Isat) | 13.5A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 20mOhm |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | 17MHz |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency – Test | 100 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | 8080 |
| Size / Dimension | 0.346″ L x 0.327″ W (8.80mm x 8.30mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.346″ (8.80mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.