Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Würth Elektronik |
| Series | WE-LHMI |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Molded |
| Material – Core | Iron Powder |
| Inductance | 1.5 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 3.8 A |
| Current – Saturation (Isat) | 10.1A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 42mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | 64MHz |
| Ratings | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency – Test | 100 kHz |
| Features | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 2-SMD |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 0.175″ L x 0.160″ W (4.45mm x 4.06mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.079″ (2.00mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.