Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Würth Elektronik |
| Series | WE-HCI |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Material – Core | Metal Composite |
| Inductance | 10 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 16.5 A |
| Current – Saturation (Isat) | 18.5A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 6.9mOhm |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | 16MHz |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency – Test | 100 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | 1890 |
| Size / Dimension | 0.720″ L x 0.717″ W (18.30mm x 18.20mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.362″ (9.20mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.