Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Würth Elektronik |
| Series | WE-HCI |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Wirewound |
| Material – Core | – |
| Inductance | 680 nH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 17 A |
| Current – Saturation (Isat) | 20A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 3.1mOhm |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | 105MHz |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Inductance Frequency – Test | 100 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | 7040 |
| Size / Dimension | 0.276″ L x 0.272″ W (7.00mm x 6.90mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.157″ (4.00mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.