Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Würth Elektronik |
| Series | WE-SI |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Type | Toroidal |
| Material – Core | Iron Powder |
| Inductance | 1.619 mH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 1.8 A |
| Current – Saturation (Isat) | 700mA |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 480mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | 500kHz |
| Ratings | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency – Test | 10 kHz |
| Features | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Radial, Vertical (Open) |
| Size / Dimension | 1.181″ Dia x 0.571″ W (30.00mm x 14.50mm) |
| Height – Seated (Max) | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.