Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Würth Elektronik |
| Series | WE-SHC |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Type | Frame |
| Height – Overall | 0.118″ (3.00mm) |
| Length – Overall | 1.969″ (50.00mm) |
| Ventilation | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
RF SHIELD 1.969″ SURFACE MOUNT
Fiyat:$2,03
15 adet stokta
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Würth Elektronik |
| Series | WE-SHC |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Type | Frame |
| Height – Overall | 0.118″ (3.00mm) |
| Length – Overall | 1.969″ (50.00mm) |
| Ventilation | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.