Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Weidmüller |
| Series | Omnimate LS |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Number of Levels | 2 |
| Positions Per Level | 5 |
| Pitch | 0.138″ (3.50mm) |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| Current | 12.5 A |
| Voltage | 150 V |
| Wire Gauge | 16-26 AWG |
| Mounting Type | Through Hole |
| Wire Termination | Screwless – Leg Spring, Push-In Spring |
| Features | – |
| Color | Orange |
| Operating Temperature | -50°C ~ 120°C |
| Housing Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Contact Material – Plating | Copper Alloy – Tin Plated |
| Clamp Material – Plating | – |
| Screw Material – Plating | – |
| Torque – Screw | – |
| Screw Thread | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.