Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Weidmüller |
| Series | Omnimate LSF-SMT |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Positions Per Level | 2 |
| Pitch | 0.150″ (3.81mm) |
| Mating Orientation | Vertical with Board |
| Current | 12 A |
| Voltage | 300 V |
| Wire Gauge | 16-24 AWG |
| Mounting Type | Through Hole |
| Wire Termination | Screwless – Push Button Clamp |
| Features | – |
| Color | Black |
| Operating Temperature | -50°C ~ 240°C |
| Housing Material | Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled |
| Contact Material – Plating | Copper Alloy – Tin Plated |
| Clamp Material – Plating | – |
| Screw Material – Plating | – |
| Torque – Screw | – |
| Screw Thread | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.