Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Vishay Sfernice |
| Series | RSSD |
| Packaging | Bag |
| Part Status | Active |
| Resistance | 200 mOhms |
| Power (Watts) | 16 W |
| Tolerance | ±20% |
| Adjustment Type | Slide |
| Diameter | 0.394″ OD, 0.161″ ID (10.00mm x 4.10mm) |
| Length | 1.339″ (34.00mm) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Termination | Solder Lug |
| Package / Case | Radial, 3 Lead, Tubular |



Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.