Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Sfernice |
| Series | CH |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Resistance | 50 Ohms |
| Tolerance | ±2% |
| Power (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Composition | Thin Film |
| Features | RF, High Frequency |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Package / Case | 02016 (0504 Metric) |
| Supplier Device Package | 02016 |
| Size / Dimension | 0.019″ L x 0.015″ W (0.48mm x 0.39mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.022″ (0.55mm) |
| Number of Terminations | 2 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.