Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Dale |
| Series | WSLP3921 |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT) |
| Part Status | Active |
| Resistance | 0.1 mOhms |
| Tolerance | ±1% |
| Power (Watts) | 9W |
| Composition | Metal Element |
| Features | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Temperature Coefficient | ±350ppm/°C |
| Operating Temperature | -65°C ~ 170°C |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | 3921 |
| Ratings | – |
| Size / Dimension | 0.394″ L x 0.205″ W (10.00mm x 5.20mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.045″ (1.14mm) |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.