Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Dale |
| Series | WSL |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Resistance | 0 Ohms |
| Tolerance | Jumper |
| Power (Watts) | – |
| Composition | Metal Element |
| Features | – |
| Temperature Coefficient | ±3900ppm/°C |
| Operating Temperature | -65°C ~ 170°C |
| Package / Case | 2512 (6332 Metric) |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Size / Dimension | 0.250″ L x 0.125″ W (6.35mm x 3.18mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.035″ (0.89mm) |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.