Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Dale |
| Series | WSL |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Resistance | 0 Ohms |
| Tolerance | Jumper |
| Power (Watts) | – |
| Composition | Metal Element |
| Features | – |
| Temperature Coefficient | ±3900ppm/°C |
| Operating Temperature | -65°C ~ 170°C |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Supplier Device Package | 0603 |
| Size / Dimension | 0.060″ L x 0.030″ W (1.52mm x 0.76mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.021″ (0.53mm) |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.