Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Dale |
| Series | Power Metal Strip® |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Resistance | 0.2 mOhms |
| Tolerance | ±1% |
| Power (Watts) | 8W |
| Composition | Metal Element |
| Features | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding |
| Temperature Coefficient | – |
| Operating Temperature | -65°C ~ 170°C |
| Package / Case | Wide 1612 (3831 Metric), 1216 |
| Supplier Device Package | 1216 |
| Ratings | – |
| Size / Dimension | 0.122″ L x 0.150″ W (3.10mm x 3.81mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.075″ (1.90mm) |
| Number of Terminations | 4 |
| Failure Rate | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.