Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Dale |
| Series | WSC |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Resistance | 50 Ohms |
| Tolerance | ±1% |
| Power (Watts) | 1W |
| Composition | Wirewound |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Temperature Coefficient | ±20ppm/°C |
| Operating Temperature | -65°C ~ 275°C |
| Package / Case | 2515 J-Lead |
| Supplier Device Package | 2515 |
| Ratings | – |
| Size / Dimension | 0.250″ L x 0.150″ W (6.35mm x 3.81mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.125″ (3.17mm) |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.