Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Dale |
| Series | IHXL-2000VZ-5A |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Type | – |
| Material – Core | Ferrite |
| Inductance | 2.2 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 187 A |
| Current – Saturation (Isat) | 190A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 0.23mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | – |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Inductance Frequency – Test | 500 kHz |
| Features | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Radial |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 2.000″ L x 0.854″ W (50.80mm x 21.70mm) |
| Height – Seated (Max) | 2.010″ (51.05mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.