Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Dale |
| Series | IHXL-1500VZ-5A |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Type | – |
| Material – Core | – |
| Inductance | 3.3 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 150 A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 0.42mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | – |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Inductance Frequency – Test | 500 kHz |
| Features | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 1.500″ L x 1.500″ W (38.10mm x 38.10mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.872″ (22.15mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.