Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Dale |
| Series | IHV |
| Packaging | Bag |
| Part Status | Active |
| Type | – |
| Material – Core | Iron |
| Inductance | 50 µH |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 50 A |
| Current – Saturation (Isat) | – |
| Shielding | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 4.5mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | 3.1MHz |
| Ratings | – |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency – Test | 1 kHz |
| Features | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Radial, Horizontal Cylinder |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 1.570″ Dia x 2.550″ L (39.88mm x 64.77mm) |
| Height – Seated (Max) | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.