Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Dale |
| Series | IHLP-3232CZ-11 |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Discontinued at Digi-Key |
| Type | Molded |
| Material – Core | – |
| Inductance | 22 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 3.6 A |
| Current – Saturation (Isat) | 2.8A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 132mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | 7.7MHz |
| Ratings | – |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency – Test | 100 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 0.340″ L x 0.322″ W (8.64mm x 8.18mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.118″ (3.00mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.