Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Dale |
| Series | IHLP-1616BZ-11 |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Molded |
| Material – Core | – |
| Inductance | 2.2 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 3.25 A |
| Current – Saturation (Isat) | 3.25A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 48mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | 40MHz |
| Ratings | – |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency – Test | 100 kHz |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.