Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Dale |
| Series | IHLP-1212BZ-01 |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | – |
| Material – Core | Metal Composite |
| Inductance | 2.2 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 3.55 A |
| Current – Saturation (Isat) | 4.93A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 80.37mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | 50MHz |
| Ratings | – |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency – Test | 100 kHz |
| Features | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 0.140″ L x 0.130″ W (3.56mm x 3.30mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.079″ (2.00mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.