Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Dale |
| Series | IHLP1210BZEZ-5A |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Molded |
| Material – Core | Metal Composite |
| Inductance | 1 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 7.2 A |
| Current – Saturation (Isat) | 7A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 23mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | – |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 165°C |
| Inductance Frequency – Test | 1 MHz |
| Features | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Supplier Device Package | 1210 |
| Size / Dimension | 0.126″ L x 0.098″ W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.079″ (2.00mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.