Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Dale |
| Series | IHDM-1107BB-30 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Material – Core | Iron Powder |
| Inductance | 12 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 35 A |
| Current – Saturation (Isat) | 61A |
| Shielding | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 2.6mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | 21MHz |
| Ratings | – |
| Operating Temperature | -55°C ~ 180°C |
| Inductance Frequency – Test | 100 kHz |
| Features | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 1.055″ L x 0.705″ W (26.80mm x 17.90mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.882″ (22.40mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.