Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Dale |
| Series | IHDF-1300AE-1A |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Material – Core | Ferrite |
| Inductance | 3.3 µH |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 59 A |
| Current – Saturation (Isat) | 112A |
| Shielding | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 1.11mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | 18MHz |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Inductance Frequency – Test | 100 kHz |
| Features | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 1.299″ L x 1.173″ W (33.00mm x 29.80mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.606″ (15.40mm) |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.