Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Dale |
| Series | IH |
| Packaging | Bag |
| Part Status | Active |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Material – Core | Ferrite |
| Inductance | 50 µH |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Current – Saturation (Isat) | 10A |
| Shielding | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 20mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | – |
| Ratings | – |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency – Test | 1 kHz |
| Features | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Radial, Horizontal Cylinder |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 1.000″ Dia x 1.625″ L (25.40mm x 41.28mm) |
| Height – Seated (Max) | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.