Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Dale |
| Series | CW |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| Resistance | 300 Ohms |
| Tolerance | ±5% |
| Power (Watts) | 3.75W |
| Composition | Wirewound |
| Features | Moisture Resistant |
| Temperature Coefficient | ±30ppm/°C |
| Operating Temperature | -65°C ~ 350°C |
| Package / Case | Axial |
| Supplier Device Package | Axial |
| Size / Dimension | 0.188″ Dia x 0.562″ L (4.78mm x 14.27mm) |
| Height – Seated (Max) | – |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.