Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Series | MBA/SMA 0204 – Professional |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT) |
| Part Status | Active |
| Resistance | 4.7 kOhms |
| Tolerance | ±1% |
| Power (Watts) | 0.4W |
| Composition | Metal Film |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Package / Case | Axial |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 0.063″ Dia x 0.142″ L (1.60mm x 3.60mm) |
| Height – Seated (Max) | – |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.