Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Visaton GmbH & Co. KG |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Resistance | 10 Ohms |
| Tolerance | – |
| Power (Watts) | 10W |
| Composition | Ceramic |
| Features | – |
| Temperature Coefficient | – |
| Operating Temperature | – |
| Package / Case | Axial |
| Supplier Device Package | Axial |
| Size / Dimension | 1.890″ L x 0.394″ W (48.00mm x 10.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.394″ (10.00mm) |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.