Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vicor Corporation |
| Series | HCV1206 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Last Time Buy |
| Type | – |
| Material – Core | – |
| Inductance | 420 nH |
| Tolerance | – |
| Current Rating (Amps) | 16 A |
| Current – Saturation (Isat) | – |
| Shielding | – |
| DC Resistance (DCR) | – |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | – |
| Ratings | – |
| Operating Temperature | – |
| Features | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 0.480″ L x 0.386″ W (12.20mm x 9.80mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.201″ (5.10mm) |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.