Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | UMW |
| Series | UMW |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Zener |
| Bidirectional Channels | 1 |
| Voltage – Reverse Standoff (Typ) | 15V (Max), 24V (Max) |
| Voltage – Breakdown (Min) | 17.1V, 25.4V |
| Voltage – Clamping (Max) @ Ipp | 44V, 70V |
| Current – Peak Pulse (10/1000µs) | 3A (8/20µs) |
| Power – Peak Pulse | 160W |
| Power Line Protection | No |
| Applications | – |
| Capacitance @ Frequency | 13pF @ 1MHz |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C (TA) |
| Grade | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SC-76, SOD-323 |
| Supplier Device Package | SOD-323 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.