Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | UJU |
| Series | * |
| Packaging | Strip |
| Part Status | Active |
| Number of Positions | 30 |
| Pitch | 0.039″ (1.00mm) |
| Height Above Board | 0.089″ (2.25mm) |
| Locking Feature | – |
POWER 1.0PITCH 30PIN H=2.3 REVER
Fiyat:$418,30
57800 adet stokta
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | UJU |
| Series | * |
| Packaging | Strip |
| Part Status | Active |
| Number of Positions | 30 |
| Pitch | 0.039″ (1.00mm) |
| Height Above Board | 0.089″ (2.25mm) |
| Locking Feature | – |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.