Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | TT Electronics/Optek Technology |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage – Isolation | 50000VDC |
| Current Transfer Ratio (Min) | 10% @ 10mA |
| Current Transfer Ratio (Max) | – |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | 120µs, 70µs |
| Rise / Fall Time (Typ) | – |
| Input Type | DC |
| Output Type | Transistor with Base |
| Voltage – Output (Max) | 30V |
| Current – Output / Channel | 25mA |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 1.3V |
| Current – DC Forward (If) (Max) | 50 mA |
| Vce Saturation (Max) | 500mV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Axial – 5 Leads |
| Supplier Device Package | Axial |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.