Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | TT Electronics/IRC |
| Series | OAR |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Resistance | 5 mOhms |
| Tolerance | ±1% |
| Power (Watts) | 5W |
| Composition | Metal Element |
| Features | Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety |
| Temperature Coefficient | ±20ppm/°C |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Package / Case | Radial |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 0.800″ L x 0.065″ W (20.32mm x 1.65mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.882″ (22.40mm) |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |
| Base Product Number | OAR5R |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.