Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Triad Magnetics |
| Series | FIT |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Type | Toroidal |
| Material – Core | Iron Powder |
| Inductance | 70.05 µH |
| Tolerance | – |
| Current Rating (Amps) | 9.7 A |
| Current – Saturation (Isat) | – |
| Shielding | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 24mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | – |
| Ratings | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency – Test | 10 kHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Radial, Vertical (Open) |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 1.300″ L x 0.725″ W (33.02mm x 18.42mm) |
| Height – Seated (Max) | 1.400″ (35.56mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.