Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Triad Magnetics |
| Series | C |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Type | Wirewound |
| Material – Core | – |
| Inductance | 10 H |
| Tolerance | -20%, +50% |
| Current Rating (Amps) | 90 mA |
| Current – Saturation (Isat) | – |
| Shielding | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 270Ohm |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | – |
| Ratings | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency – Test | 120 Hz |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 3.312″ L x 2.000″ W (84.12mm x 50.80mm) |
| Height – Seated (Max) | 1.940″ (49.28mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.