Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Triad Magnetics |
| Series | C |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Type | Wirewound |
| Material – Core | – |
| Inductance | 6 H |
| Tolerance | -20%, +50% |
| Current Rating (Amps) | 200 mA |
| Current – Saturation (Isat) | – |
| Shielding | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 150Ohm |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | – |
| Ratings | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency – Test | 120 Hz |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 4.000″ L x 2.250″ W (101.60mm x 57.15mm) |
| Height – Seated (Max) | 2.598″ (66.00mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.