Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Transko Electronics, Inc. |
| Series | TSM21 |
| Packaging | Strip |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 33.333 MHz |
| Function | Enable/Disable |
| Output | HCMOS |
| Voltage – Supply | 1.8V |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | – |
| Current – Supply (Max) | 2mA (Typ) |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.079″ L x 0.063″ W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.035″ (0.90mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.