Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Traco Power |
| Series | – |
| Packaging | Strip |
| Part Status | Active |
| Type | – |
| Material – Core | – |
| Inductance | 10 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 1.44 A |
| Current – Saturation (Isat) | – |
| Shielding | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 100mOhm |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | – |
| Ratings | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency – Test | 1 kHz |
| Features | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | Nonstandard |
| Size / Dimension | 0.228″ L x 0.205″ W (5.80mm x 5.20mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.205″ (5.20mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.