Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Series | TLP3106A |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Output Type | AC, DC |
| Voltage – Input | 1.65VDC |
| Voltage – Load | 0 V ~ 30 V |
| Load Current | 4.5 A |
| On-State Resistance (Max) | 30 mOhms |
| Termination Style | Gull Wing |
| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Package / Case | 6-SOP (0.173″, 4.40mm) |
| Supplier Device Package | 6-SOP |
| Approval Agency | UL |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Base Product Number | TLP310 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.