Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Obsolete |
| Technology | Capacitive Coupling |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage – Isolation | 5700Vrms |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 150V/ns |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | 90ns, 90ns |
| Pulse Width Distortion (Max) | 25ns |
| Rise / Fall Time (Typ) | 28ns, 24ns (Max) |
| Current – Output High, Low | 10A, 10A |
| Current – Peak Output | 10A |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | – |
| Current – DC Forward (If) (Max) | 20 mA |
| Voltage – Output Supply | 13V ~ 33V |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295″, 7.50mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Approval Agency | UL, VDE |
| Base Product Number | UCC21750 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.