Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | SPDT |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:1 |
| Number of Circuits | 6 |
| On-State Resistance (Max) | 6.2Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 300mOhm |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 1.65V ~ 3.6V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | – |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 59ns, 60.6ns |
| -3db Bandwidth | 240MHz |
| Charge Injection | 0.81pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 13pF, 8.5pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 1µA |
| Crosstalk | -62dB @ 10MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 24-WQFN (4×4) |
| Base Product Number | TS3A27518 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.