Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | SPST – NO |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 1:1 |
| Number of Circuits | 4 |
| On-State Resistance (Max) | 10Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 2.5Ohm (Max) |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 2.7V ~ 12V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | – |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 75ns, 45ns |
| -3db Bandwidth | 530MHz |
| Charge Injection | -10.5pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 8pF, 8pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 1nA |
| Crosstalk | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173″, 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Base Product Number | TS12A44514 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.