Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | SPST |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 4:4 |
| Number of Circuits | 4 |
| On-State Resistance (Max) | 7Ohm (Typ) |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | – |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 3V ~ 3.6V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | – |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | – |
| -3db Bandwidth | 9.5GHz |
| Charge Injection | – |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 20pF, 20pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | – |
| Crosstalk | -38dB @ 5GHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 40-WQFN (6×3) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.