Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | SPST – Open/Closed |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 1:2, 2:1 |
| Number of Circuits | 4 |
| On-State Resistance (Max) | 8Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 200mOhm |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 1.62V ~ 1.98V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | – |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 32µs, 500ns |
| -3db Bandwidth | 3.3GHz |
| Charge Injection | – |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | – |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 12µA |
| Crosstalk | -41dB @ 240MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-UFQFN |
| Supplier Device Package | 10-UQFN (1.4×1.8) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.