Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | SPST – NO |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 1:1 |
| Number of Circuits | 2 |
| On-State Resistance (Max) | 2.8Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 100mOhm |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 4.5V ~ 44V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | ±4.5V ~ 22V |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 168ns, 180ns |
| -3db Bandwidth | 62MHz |
| Charge Injection | -16pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 34pF, 34pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 5nA |
| Crosstalk | -93dB @ 1MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118″, 3.00mm Width) |
| Supplier Device Package | 10-VSSOP |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.