Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | SP4T – Open |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 4:1 |
| Number of Circuits | 2 |
| On-State Resistance (Max) | 240Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 2Ohm (Typ) |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 5V ~ 24V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | – |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 110ns, 85ns (Typ) |
| -3db Bandwidth | 700MHz |
| Charge Injection | – |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 3pF, 5pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | – |
| Crosstalk | -90dB @ 1MHz |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173″, 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.