Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Butterworth, Low Pass Switched Capacitor |
| Frequency – Cutoff or Center | 30kHz |
| Number of Filters | 1 |
| Filter Order | 4th |
| Voltage – Supply | 5V ~ 12V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154″, 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Base Product Number | TLC14 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.