Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Receiver |
| Protocol | RS422, RS423, RS485 |
| Number of Drivers/Receivers | 0/4 |
| Duplex | – |
| Receiver Hysteresis | 50 mV |
| Data Rate | – |
| Voltage – Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154″, 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Base Product Number | 75175 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.